Про компанію

Основним видом діяльності Товариства з обмеженою відповідальністю «Науково-дослідна лабораторія експертиз нафтопродуктів «Ойлцентр» (випробувальна лабораторія) є проведення випробувань нафти та нафтопродуктів: автомобільних бензинів, дизельних палив, палив пічних, нафтових розчинників, прямогонних бензинів.

Лабораторія має атестат акредитації «Національного агентства з акредитації України» №201052 від 06 жовтня 2020р.
Випробувальна лабораторія ТОВ «НІЛЕН «Ойлцентр» є єдиною лабораторією в Запорізькій області, що має сучасне обладнання (2010 року випуску) провідних українських, російських та зарубіжних компаній-виробників лабораторного обладнання, що дозволяє в найкоротші терміни і в розширеному обсязі проводити випробування. Постійний розвиток матеріально-технічної бази та акредитації лабораторії забезпечується тісною, взаємовигідною співпрацею з передовими фірмами-виробниками лабораторного обладнання.

Штат лабораторії укомплектований дипломованими фахівцями, які мають величезний досвід роботи у цій галузі. Співробітники проходять навчання на курсах підвищення кваліфікації, а постійний пошук нових, передових рішень у галузі випробувань нафтопродуктів дозволяють виконувати випробування у найкоротші терміни з високою якістю.