Устаткування

Лабораторію якості нафтопродуктів «Оілцентр» укомплектовано сучасним обладнанням, яке дозволяє повною мірою проводити аналіз та перевірку якості бензину, якості дизельного палива, здійснювати постійний контроль якості палива на АЗС.

У лабораторії є установки для проведення випробувань бензинів на октанове число за дослідним (УІТ-85) та моторним (УІТ-65) методами. Кількість сірки визначається сучасним автоматичним приладом Спектроскан SL, випробування на вміст бензолу, ароматичних вуглеводнів та кисневмісних продуктів проводяться на хроматографі «Кристал 5000».

Для дизельного палива проводяться випробування температури спалаху у закритому тиглі. Установки для випробувань низькотемпературних властивостей нафтопродуктів визначають граничну температуру помутніння, застигання, кристалізації, фільтрації. Дослідження щодо фракційного складу проводяться на апараті для розгону нафтопродуктів «АФС-1п».

Єдиний автоматичний прилад у місті Запоріжжі – тридистилятор, дозволяє отримувати дистильовану, бидистильовану та тридистильовану воду.

Сучасне обладнання поряд із професійними фахівцями роблять лабораторію експертиз «Оілцентр» найкращою на території Запоріжжя та області. Відомості про результати досліджень не підлягають розголошенню та є суворо конфіденційною інформацією.